Zakończył się pierwszy zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły
Pierwszy tegoroczny zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły już za nami. W konferencji poświęconej głównie najważniejszym zmianom w prawie oświatowym wzięło udział sto trzydzieści osób.








