Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu
Premier Ewa Kopacz wzięła udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Rząd przeznaczył na dofinansowanie inwestycji 800 mln zł z budżetu państwa. Według szefowej rządu jest to przykład, jak można łączyć pieniądze europejskie z zaangażowaniem środków budżetowych.






