Gorzów Wlkp.: ćwiczenia medyczne z żołnierzami z USA
W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. odbyły się ćwiczenia medyczne z udziałem przedstawicieli armii Stanów Zjednoczonych. Scenariusz ćwiczeń zakładał udzielenie pomocy rannemu podczas zajęć poligonowych żołnierzowi.








