Coraz więcej polskich firm wygrywa przetargi na kolei
Udział polskich firm w realizacji inwestycji kolejowych wzrósł na początku roku do 54 proc. pod względem wartości, z 50 proc. zanotowanych w marcu ubiegłego roku - podał minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas sejmowej debaty nt. stanu polskiej kolei i planowanych inwestycjach.


















