RPO interweniuje w sprawie medycznej marihuany
Rzecznik Praw Obywatelskich Teresa Lipowicz podjęła z urzędu sprawę zakazu stosowania medycznej marihuany w terapii pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Komunikat na stronie Rzecznika informuje, że stało się to w związku z doniesieniami medialnymi.







