Kielce: uratowano skrajnie wychłodzonego pacjenta
Do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach trafił kolejny skrajnie wychłodzony pacjent, który został uratowany. Mężczyzna został znaleziony w sobotę 7 stycznia 2017 w stanie głębokiej hipotermii.











