Prezes NRL chce większych nakładów na walkę z nałogiem tytoniowym
Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej wystosował list do Posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, w sprawie Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu. W liście wyraził on niezadowolenie z faktu, że ww. Program jest rażąco niedofinansowany, podczas, gdy są pieniądze np. na dopłaty dla rolników, którzy uprawiają tytoń.