Za tydzień zapadnie wyrok ws. dzierżawy augustowskiego szpitala
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku rozpatrzył w środę sprawę dzierżawy szpitala w Augustowie spółce Centrum Dializa w Sosnowcu, ale dopiero za tydzień ogłosi wyrok w tej sprawie - poinformowała rzeczniczka białostockiego WSA Danuta TryniszewskaBytys.



