Czy w 2015 roku obowiązkowe będzie stosowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego?
Pytanie pochodzi z publikacji Vademecum Głównego KsięgowegoSpółka prowadzi księgi rachunkowe w formie papierowej klasycznej amerykanki.Jak w związku z powyższym ma realizować obowiązek wynikający z planowanych zmian zgodnie z projektem ustawy z dnia 5 września 2014 r. o zmianie ustawy Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw w zakresie jednolitego elektronicznego formatu danych oczekiwanego przez kontrole podatkowe? Czy wybór spółki od 1 stycznia 2015 r. będzie sankcjonowany?




