Wymóg zatrudnienia w administracji skarbowej to nie dyskryminacja
Wymóg przedstawienia przez kandydata na naczelnika urzędu skarbowego świadectwa aktualnego zatrudnienia w instytucjach podległych ministrowi finansów, to wyraz dbałości o prawidłową realizację zadań, a nie dyskryminacja.








