Opolskie: dyrektorka zwolniona z pracy za odmowę zapisania uczniów do szkoły
Zarzut przekroczenia uprawnień postawiła prokuratura w Kędzierzynie-Koźlu dyrektorce szkoły stowarzyszeniowej z Kędzierzyna-Koźla, z os. Rogi. Jej winę uznała też w poniedziałek komisja dyscyplinarna dla nauczycieli przy wojewodzie opolskim, wymierzając karę zwolnienia z pracy.













