Komorowski: budowa obwodnicy Inowrocławia nie dawała mi spokoju
Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w poniedziałek w czasie wizyty w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie), że cieszy się, że zostanie wybudowana obwodnica tego miasta, również dlatego, że była to jego obietnica z kampanii wyborczej w 2010 r.








