Program dla pacjentów zagrożonych niedożywieniem przynosi efekty
Realizowany od roku na Dolnym Śląsku program walki z niedożywieniem wśród pacjentów przynosi wymierne korzyści. Pomoc uzyskało ponad 800 chorych w ramach leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Samorząd przeznaczył na ten cel 700 tys. zł.








