Górnik i leśnik zarabiają najwięcej
Jeśli pracować, to w rafinerii, kopalni i energetyce tam uposażenia są więcej niż godziwe. I jeszcze w Lasach Państwowych, gdzie do pracy wśród przyrody dochodzi bonus w postaci dobrej pensji wynika z rankingu DGP








