Końskie: śmierć nienarodzonego dziecka w szpitalu
W szpitalu w Końskich zmarło dziecko kobiety, która trafiła do placówki z bólami porodowymi. Ojciec dziecka oskarża szpital. Złożył w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.





