Włocławek: groźna bakteria w szpitalu, jedna osoba nie żyje
Do zakażenia bakterią wywołującą zgorzel gazową (gangrenę) doszło u trzech pacjentów Oddziału Ortopedii i Traumatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Jedna pacjentka zmarła wskutek zakażenia. Szpital wstrzymał operacje i przyjęcia na ten oddział.











