Kiedy premia miesięczna powinna zostać uwzględniona w podstawie wymiaru zasiłku chorobowego?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Pracownik dostarczył zwolnienie lekarskie na okres od 5 maja 2015 r. do 8 maja 2015 r. Do 31 sierpnia 2014 r. otrzymywał premię kwartalną pomniejszaną za czas absencji. Od 1 września 2014 r. został przeniesiony do innego działu. Obecnie otrzymuje premię miesięczną pomniejszaną za czas absencji.Z jakiego okresu należy uwzględnić wynagrodzenie w podstawie zasiłku chorobowego?







