Kraków: powstało Centrum Opieki Wyręczającej
W czwartek 15 grudnia 2016 roku w Krakowie Nowej Hucie otwarto Centrum Opieki Wyręczającej, w której podopieczni będą mogli przebywać przez 14 dni. Dla ich opiekunów to szansa, by załatwić sprawy w urzędzie, wykonać badania profilaktyczne, czy po prostu odpocząć i nabrać sił do dalszej opieki.







