Do wręczenia wypowiedzenia wystarczą świadkowie
Zatrudniam lekarza internistę. We wrześniu 2003 r. skończyła się umowa cywilnoprawna, o czym zupełnie zapomniałem, a lekarz nie zgłosił się po nową. Obecnie moja współpraca z tym lekarzem układa się bardzo źle, chciałbym go zwolnić. Czy mam sporządzić nową umowę? Jeśli tak, to z jaką datą? Pracownik pracuje cały czas, mój zakład ma umowę z NFZ. W umowie jest zapisane, że każda ze stron może ją wypowiedzieć z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Co będzie, jeśli pracownik ostatniego dnia miesiąca nie podpisze wypowiedzenia? zadaje pytania właściciel i kierownik NZOZ-u.



