Warszawa: w szkołach znowu będą gabinety dentystyczne
Urząd Miasta w Warszawie chce prowadzi rozmowy z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie przekazania części kontraktu miejskich przychodni na działalność gabinetów szkolnych informuje Gazeta Wyborcza.



