Ostrów Mazowiecka: szpital 1,5 mln zł na minusie
Szpital w Ostrowi Mazowieckiej zakończył rok 2013 stratą w wysokości 1,5 mln zł. Ze sprawozdaniem zapoznała się rada powiatu ostrowskiego i zgodziła się na pokrycie straty z zysków osiągniętych w latach następnych.


