Fundacja Sunflowers rozpoczęła rekrutację do pierwszej w Polsce Letniej Szkoły Międzynarodowego Prawa Karnego.
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Inny

Artykuły autora
prawnik mlotek waga

Konkurs prawniczy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs Sprzeciw! to jedyna w Polsce inicjatywa, który pozwala uczniom zaprezentować wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawa przy wykorzystaniu symulacji procesowych.
biuro krawat laptop

Uczelnie pracują nad dostosowaniem serwisów www do potrzeb osób niepełnosprawnych

W Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych, który obchodzimy 3 grudnia 2015 r., Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zapowiada wprowadzenie serwisu internetowego uczelni przyjaznego osobom niepełnosprawnym. Prace są w końcowej fazie testów. Niepełnosprawni będą mogli swobodniej korzystać z serwisu już 7 stycznia 2016 r.

Trzecia edycja konkursu „Tłumacze na start” za nami

Wiemy już, kto został najlepszym, młodym tłumaczem w tym roku. 20. listopada 2015 roku odbył się wielki finał III edycji ogólnopolskiego konkursu lingwistycznego Tłumacze na start, organizowanego przez agencję tłumaczeń i szkołę językową Skrivanek we współpracy z partnerem strategicznym Instytutem Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Tegorocznym zmaganiom studentów patronowali także Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki.

Rusza program dla zainteresowanych studiami na amerykańskich uczelniach

Ministerstwo Nauki Szkolnictwa Wyższego informuje o ważnej inicjatywie Ambasady USA w Warszawie i Konsulatu USA w Krakowie realizowanej we współpracy z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta.
podatki zlotowki

Komisja Europejska ma pomysły na uproszczenie VAT-u

W najbliższym czasie nie widać dużych szans, aby doszło do ujednolicenia stawek podatku VAT w Unii Europejskiej wynika z raportu przygotowanego przez analityków firmy TMF Group. Zmiany w procedurze MOSS i przepisach dot. miejsca świadczenia usług mogą być skutecznym sposobem na uproszczenie VAT-u w Europie.