Obniżenie opłaty opłaty komorniczej jednak w sądzie
Wnioski o obniżenie opłaty z egzekucji będą składane bezpośrednio do sądu - zdecydował 12 lutego br. Sejm, odrzucając poprawkę Senatu przewidującą możliwość składania takiego wniosku bezpośrednio do komornika.






