Więcej pieniędzy dla programów regionalnych na lata 2014-2020
Na programy regionalne w Polsce w okresie 2014-2020 ma trafić więcej pieniędzy zapowiedziała w czwartek minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska, która wzięła udział w konwencie marszałków województw RP odbywającym się w Zielonej Górze.








