Premier: pod koniec roku zwykle powstają napięcia w służbie zdrowia
Premier Donald Tusk ocenił, że zwykle pod koniec roku w służbie zdrowia powstają napięcia, a są one związane z tzw. nadwykonaniami i przygotowaniem nowych kontraktów z NFZ. Tusk zapowiedział we wtorek równoważenie wydatków w poszczególnych jednostkach.





