Co trzecia gmina w regionie opolskim realizuje programy zdrowotne
Jedna trzecia gmin w woj. opolskim realizuje programy zdrowotne, m.in. z zakresu profilaktyki onkologicznej. Zdaniem pełnomocnika wojewody ds. Narodowego Programu Zdrowia programów mogłoby być więcej, gdyby gminy zatrudniły specjalistów ds. profilaktyki zdrowotnej.








