Wyższe odprawy dla ustępujących samorządowców?
Związek Miast Polskich, który zrzesza ponad 300 miast, apeluje do polityków, by zajęli się zabezpieczeniem socjalnym dla tych samorządowców, którzy przez co najmniej osiem lat rządzili swoimi miastami, pisze Gazeta Wyborcza.











