Nagrody Supermedicus po raz pierwszy w Polsce
Warszawska Izba Przedsiębiorców, która od 17 lat jest organizatorem plebiscytu gospodarczego Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, w tym roku organizuje pierwszą edycję konkursu Supermedicus.Celem konkursu jest promocja podmiotów branży medycznej, które dzięki dobrym praktykom przyczyniają się do zwiększania poziomu i dostępności usług leczniczych.






