Ewa Kopacz spotkała się ze studentami z UŁ
Szefowa rządu spotkała się ze studentami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W trakcie debaty odpowiadała m.in. na pytania dotyczące kwoty wolnej od podatku, rynku pracy czy obietnic złożonych w expose. Premier zapewniła, że rząd jest otwarty na uwagi i propozycje młodych ludzi.



