Ministerstwo Zdrowia: zdajemy sobie sprawę z konsekwencji zanieczyszczonego powietrza
Ministerstwo Zdrowia zdaje sobie sprawę z poważnych konsekwencji zdrowotnych wynikających z ekspozycji na wysokie stężenia zanieczyszczeń powietrza – zapewnia resort i d daje, że rząd będzie podejmował dalsze działania w celu zmniejszenia emisji szkodliwych substancji.











