Skierniewice: sprzęt dla szpitala od WOŚP
Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach otrzymał kolejne dary od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem na oddział chorób wewnętrznych, gastroenterologii i geriatrii dotarło 10 łóżek geriatrycznych z funkcją elektrycznej regulacji. Wartość sprzętu to około 40 tys. złotych.












