Zarzut dla lekarza, który pijany przyjmował pacjentów
Zarzut narażenia pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał chirurg, który po pijanemu dyżurował w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.













