Gorzów Wlkp.: ponad setka uczniów otrzymała stypendia prezydenta miasta
112 gorzowskich uczniów otrzymało stypendia naukowe i artystyczne prezydenta miasta. Nagrody za ponadprzeciętne wyniki w nauce i rozwijanie sowich pasji odebrali we wtorek w Filharmonii Gorzowskiej. Uczniowie otrzymali stypendia w wysokości od 1500 zł do 300 zł.











