Kielce: dofinansowanie projektu profilaktycznego
Przedstawiciele samorządu województwa świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskiego Centrum Onkologii podpisali 8 września 2017 roku umowę dotyczącą dofinansowania projektu profilaktyki nowotworowej na obszarze Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego, Partnerami projektu zostały gminy Chęciny i Miedziana Góra.










