Nagrody za aktywizację zawodową chorych
W Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie 20 października 2015 r. odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji ogólnopolskiego konkursu Zwyczajnie Aktywni. Laureatom gratulowała i wręczała nagrody Iwona Hickiewicz, główny inspektor pracy.


