Boni: nie ma porozumienia ws. emerytur mundurowych
W związku z dzisiejszą publikacją Dziennika, sugerującą, jakoby osiągnięte zostało już wstępne porozumienie między rządem a stroną związkową ws. zmian w systemie emerytalnym służb mundurowych, informuję, że prace Zespołu nie zostały jeszcze zakończone - stwierdza minister Michał Boni w opublikowanym w czwartek wieczorem oświadczeniu.




