800 mln zł na inwestycje związane z poprawą jakości powietrza w polskich miastach
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z wojewódzkimi oddziałami przeznaczy 800 mln zł na inwestycje związane z poprawą jakości powietrza w polskich miastach - poinformowała w czwartek prezes Funduszu Małgorzata Skucha.






