Prawie 43 mln zł na modernizację trzech małopolskich szpitali
Trzy małopolskie szpitale dostaną prawie 43 mln zł na modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz montaż nowoczesnych gazowych pomp ciepła i agregatów. Pieniądze pochodzą ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.









