W tym roku złożono już rekordową liczbę e-deklaracji
Jak poinformowało Ministerstwo Finansów, od początku roku do systemu e-deklaracje wpłynęło więcej dokumentów elektronicznych niż w całym 2012 roku. Ten sposób komunikacji z urzędem skarbowym staje się coraz popularniejszy.











