Prezydent: wynik wyborów w Elblągu karą za arogancję układu władzy
Prezydent Bronisław Komorowski powiedział we wtorek, że wynik przedterminowych wyborów na prezydenta Elbląga to swoista kara za arogancję poprzedniego układu władzy. Opinia publiczna zareagowała na zjawiska patologii, które były tam widoczne - ocenił.








