Stadion Śląski: samorządowa spółka dokończy budowę obiektu
Samorząd woj. śląskiego powołał spółkę celową Stadion Śląski. Ma ona prowadzić zadania inwestycyjne i organizacyjne związane z tym nadal niedokończonym obiektem, a po jego ukończeniu zarządzać nim.







