W Olsztynie ruszyła pierwsza w Polsce szkolna pijalnia wody
W olsztyńskim Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Cypriana Kamila Norwida otwarto pierwszą w regionie szkolną pijalnię wody. Ma ono zachęcić uczniów do picia podczas przerw wody, a nie słodkich napojów gazowanych.






