NFZ: podejrzenie o mobbing w łódzkim oddziale Funduszu
Zdaniem dwóch pracowników łódzkiego oddziału wojewódzkiego NFZ dyrektor tego oddziału, Jolanta Kręcka miała dopuszczać się mobbingu wobec pracowników. Oskarżają ją o to naczelnik i wicedyrektor dwóch wydziałów. Centrala NFZ przeprowadzi w tej sprawie kontrolę informuje Dziennik Łódzki.








