Warszawscy adwokaci pójdą pod MS ws. stawek
W najbliższy wtorek stołeczni adwokaci będą protestować pod resortem sprawiedliwości, a później przejdą pod kancelarię premiera, by wyrazić swoje niezadowolenie z powodu niskich stawek za sprawy z urzędu.




