Szydło w PE: TK ma się w Polsce dobrze, a zmiany w mediach nie naruszają standardów
Trybunał Konstytucyjny ma się w Polsce bardzo dobrze, a konstytucja dla Polaków to świętość - zadeklarowała premier Beata Szydło w Parlamencie Europejskim. Oceniła też, że zmiany, do których doszło w mediach publicznych, w niczym nie naruszają europejskich standardów.




