Wrocław: ruszyła budowa centrum chorób piersi przy Centrum Onkologii
Ruszyła budowa centrum chorób piersi tzw. breast unit przy Dolnośląskim Centrum Onkologii. W poniedziałek 18 kwietnia 2016 roku samorząd województwa i władze placówki oficjalnie podpisały akt erekcyjny w tej sprawie. Inwestycja ma kosztować około 30 mln zł.






