NFZ przedłuża część umów ze szpitalami
Cztery oddziały NFZ podpiszą aneksy do umów ze szpitalami, które nie znalazły się w ogłoszonej pod koniec czerwca 2017 sieci. Kolejne kilka na to czeka, w innych ogłoszone zostaną konkursy – informuje Rzeczpospolita.








