Jest już ustawa dla szerokopasmowego internetu
W Dzienniku Ustaw opublikowana została 16 czerwca br. ustawa z 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Jej celem jest stworzenie ram prawnych umożliwiających zapewnienie powszechnego dostępu do telekomunikacji, ze szczególnym naciskiem na szerokopasmowy dostęp do internetu.


