Uczelnia Łazarskiego: prawnicy stworzą nowy model udostępniania danych telekomunikacyjnych
Od stycznia 2016 r. zespół pracowników naukowych Uczelni Łazarskiego w składzie: prof. nadzw. dr hab. Maciej Rogalski, dr Bartłomiej Opaliński oraz dr Piotr Brzeziński, rozpoczną pracę nad projektem badawczym pt. Gromadzenie i udostępnianie danych telekomunikacyjnych. Pomysłodawcy koncepcji badania otrzymali grant na jego realizację w wysokości 71 760 zł.

