Humanistyka, deregulacja i program 500+, czyli najważniejsze działania resortu
Ministrowie podczas spotkania z dziennikarzami rozmawiali na temat bieżących i najważniejszych działań resortu. Premier Jarosław Gowin razem z prof. Aleksandrem Bobko opowiedzieli o ostatnich rozmowach z humanistami. Wiceminister Teresa Czerwińska wyjaśniła natomiast kwestie związane z odbiurokratyzowaniem uczelni.



